Novecot ir neizbēgami, pieaugt ir opcionāli.

Monese atsauksmes. Labāka, kā Revolut?

Kopš mana piedzīvojuma ar Revolut karti es ilgi domāju, ko lai paņem tās vietā. Lai gan reāla vajadzība tādai kartei vairāk nav, jo telefona maksājumu nu jau praktiski ir pieejami visām Latvijas kartēm un jēga naudu skaitīt no vienas vietas uz otru neredzu. Lai gan ir reizes, kad interneta bode izskatās tik sketčī, ka galīgi negribās viņiem atstāt savas Latvijas bankas datus! Tā nu es nonācu līdz ļoti garam sarakstam ar dažādām nebanku kartēm. Vairāk vai mazāk, viņas visas piedāvā vienu un to pašu. Mainās tikai bezkomisijas naudas izmaksas skaitlis un starpkontu maksājumu komisijas. Tā nu es nonācu līdz “Monese” kartei.

Saņēmu karti, nedaudz papētīju un sapratu, ka diezgan ok, aplikācija ir diezgan parocīga un pārskatāma, jāpatestē vairāk. Tagad karte man ir vairāk, kā gadu un varu padalīties ar savu pieredzi.

Aplikācija manuprāt ir diezgan ideāla. Viegli veikt maksājumus, nav liekas drazas (biržas utt…), kā arī manuprāt viss ir ļoti uzskatāms, konta bilance, maksājumu vēstures utml.

Kartes dizains ir diezgan vienmuļš. Es esmu žmogs un izmantoju bezmaksas karti, bet es uzsvēršu, ka arī premium kartes dikti daudz dizainā neatšķirās. Tā gan laikam ir tāda gaumes lieta ne? Nenoliegšu, ka tas, ka lietotāja dati uz kartes ir atpoguļoti vertikāli man patīk.

Gada laikā neesmu saskāries ar apmaksas problēmā. Ar to es gribu teikt, ka veicot maksājumu veikalā notiek tieši tas, ko gaidi, tev paliek mazāk naudas. Šo es pieminu tikai tāpēc, ka man reiz bija joks ar Revolut karti, kad skrēju no lielveikala uz mašīnu meklēt skaidro naudu, jo pēkšņi pirkumu apmaksāt nevarēja.

Ir vietas, kur ar šī karte nestrādā. Esmu daudz viņu izmantojis pērkot dažādus štruntus internetā, dažādos interneta veikalos un reizēm ir sanācis saskarties ar to, ka priekšapmaksas karte netiek pieņemta. Nezinu, kāpēc, ar ko šī nauda sliktāka par citu, bet nu fakts paliek fakts.

Atbalsts? Protams, ka man arī ir bijis uzrakstīt viņu atbalsta dienestam, vai kas nu viņi tur ir. Kā jau augstāk minēju, man reizēm sanāk pirkt visādus random sū… visādās sketčī vietās. Toreiz tieši tas arī notika. Es iegādājos preci, saņēmu un mēnesi vēlāk man noskaitīja vel 30 un eur. Es protams nedaudz nošekējos un sāku drukāt viņiem augšā. Paskaidroju, ka es nekad tekstus, kur rakstīts maziem burtiem un es nezināju, ka viņi gribēs no manis vel naudas. Īsāk sakot, nekādu naudu es atpakaļ nedabūju, bet nu tā čatošana ar viņiem aizņēma kaut kādu nedēļu, kamēr saņēmu pirmo atbildi. Pēcāk jau viss raiti gāja. Pasūtīja mani un āmen. (: Iespējams, ja es būtu viņiem piezvanījis, mani pasūtīšana notiktu daudz ātrāk.

Ir vel viena fīčā. Esmu papildinājis moneses kontu gan no savas kartes, gan no dzīvesbiedrenes konta un nekas nekas par to nav bijis. Pirmo reizi man nu dikti dikti to vajadzēja tagad un uzreiz un es nemaz nezināju, vai tas strādā, bet vēlāk man vienkārši bija interesanti, kas gala rezultātā būs? Precējušies mēs neesam, nekas mūs teorētiski nesaista. Kaut kāds random dzekš papildina savu kontu no svešas kartes. WT… Gala rezultātā man apnika tas viss un es sapratu, ka es viņiem ar saviem 10 eur neesmu interesants. Neviena neiesaku neko tādu darīt!!! Viņu terms of use neesmu lasījis, bet apšaubu, ka šitādas darbības ir atļautas.

Visā visumā ar Moneses pakalpojumiem esmu apmierināts . Viss strādā tā, kā tam ir jāstrādā. Starpkontu maksājumus neesmu veicis un nemācēšu teikt kādas ir komisiju maksas par naudas pārskaitīšanu no moneses un citu banku, bet es domāju, ka komisija ir.

Ja man kā EX Revolut PREMIUM lietotājam kāds jautātu, kura karte ir labāka, es noteikti teiktu, ka MONESE!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.